Книжковий інтернет-магазин "KIDSBOOK" здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Законом не передбачено повернення і обмін даного товару належної якості. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Повернення товару неналежної якості:

Будь-яка книжкова продукція повертаються виключно тільки через наявність типографського браку:

  • відсутність деяких сторінок або цілого розділу,
  • перевернуті сторінки,
  • змащена друк більш 15% від обсягу сторінки.

Кабміном України книговидавнича продукція віднесена до розряду товарів, які не підлягають поверненню та обміну (постанова Кабміну України від 19.03.1994 р номер 172).

У виняткових випадках, якщо з якої-небудь причини ви замовили не ту книгу, її обмін можливий на інше видання. При цьому всі транспортні витрати по зворотній пересилання оплачує клієнт, відповідно до тарифів обраної транспортної компанії.

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, якщо їх побажання обгрунтовані і адекватні.

Магазин KIDSBOOK здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Терміни повернення і обміну Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотній доставка товарів здійснюється за рахунок покупця. Умови повернення для товарів належної якості Повна сума замовлення повертається покупцеві на карту Приват Банку, при отриманні даного товару компанією, або пересилається післяплатою Новою Поштою. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Товар додано до списку бажань